نوار واتراستاپ تخت

نوار آب بند قابل انعطاف جهت آب بندی درزهای اجرایی و انبساطی در انواع سازه هایی که در تماس با آب هستند مانند: مخازن آب و فاضلاب، سد، تونل، استخر، دیوارهای حائل و نگهدارنده، پارکینگ های زیرزمینی و … کاربرد دارد. نوار واتر استاپ دارای مقاومت کششی زیاد، انعطاف پذیری بالا، مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان و پایدار در برابر محیط های شیمیایی و خورنده می باشد و در اندازه ها و شکل های ظاهری مختلف تولید می شود که دو نوع پر کاربرد آن واتراستاپ تخت برای درزهای اجرایی و واتراستاپ حفره دار برای درزهای انبساطی می باشد. شایان ذکراست واتراستاپ عرض 30 سانتیمتر در 2 نوع تخت و حفره دار عرضه میگردد.

مزایای این محصول عبارتند از

کارایی و دوام برابر یا طول عمر بتن، نصب آسان، مقاومت در برابر واکنش های قلیایی محیط بتن، انعطاف پذیری بالا، مقاومت کششی بالا.

روش عمومی اجرا

(روش های عمومی اجرا با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

ابتدا دقت کنید که نوار واتراستاپ فاقد هرگونه نفییر شکل ظاهری و آسیب دیدگی باشد. سپس واتراستاپ را در محل مناسب قرار دهید توسط گیره یا سیم به آرماتورهای اطراف متصل نمایید و دقت کنید در زمان بتن ریزی ویبراتور به هیچ عنوان با واتراستاپ یا گیره های آن تماس پیدا نکند همچنین برای ثابت نگه داشتن واتراستاپ آن را سوراخ نکنید و برای اتصال سر به سر واتراستاپ از دستگاه های جوش هوای داغ و یا دستگاه جوش تبری استفاده کنید.

واتر استاپ تخت

بسته بندی محصول در دو نوع تخت وحفره دار

  • رول های بیست پنچ متری
  • عرض بیست پنچ سانت
  • عرض سی سانت

تولید

تولید انواع محصولات تخصصی نانو
با کیفیت عالی

فروش

فروش محصولات تخصصی نانو
با قیمت مناسب

اجرا

اجرای انواع آب بندی نانو و عایق
رطوبتی نانو با قیمت مناسب

پشتیبانی

ضمانت، پشتیبانی و خدمات
پس از فروش

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس