پودر سیلیس میکرونیزه (آردی، دانه ریز، شکری) M25

پودری با خاصیت چسبندگی بالاست که به عنوان جایگزین ماسه و پودر سنگ در ملات و دوغاب استفاده می شود و در برابر مواد اسیدی و قلیایی و همچنین ضربه و سایش بسیار مقاوم است. پودر سیلیس در ساخت انواع دوغاب و ملات، انواع بتن، انواع کفپوش، نماسازی، کفسازی، ساخت موزاییک، ساخت سنگ مصنوعی و … کاربرد دارد. این محصول دارای سه نوع آردی، دانه ریز و شکری می باشد.

مزایای این محصول عبارتند از

مزایای این محصول عبارتند از: شکل پذیری بسیار بالا، افزایش مقاومت مکانیکی، مقاومت حرارتی بسیار بالا، افزایش چسبندگی و مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و سایش. مقاومت بسیار بالا در برابر مواد اسیدی و قلیایی، درصد خلوص بسیار بالا، جلوگیری از ایجاد ترک در ملات و دوغاب.

موارد مصرف

  1. آردی: جهت ساخت ملات و دوغاب برای پرکردن منافذ سطح ملات و بتن به منظور کاهش نفوذپذیری و افزایش ضریب چسبندگی به کار می رود.
  2. دانه ریز: برای زبر کردن سطح کار کاشی، سرامیک و یا سنگ به منظور افزایش ضریب چسبندگی آنها به طور مستقیم روی سطح عایق کاربرد دارد.
  3. شکری: برای ایجاد اصطکاک بر روی سطوح شیب دار، انواع کفسازی کفپوش ها تولید آجر، موزاییک و حتی ترکیب در بتن به کار می رود.

روش عمومی اجرا

(روش های عمومی اجرا با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

برای ساخت دوغاب یا ملات ترمیمی یک واحد سیمان را با دو واحد پودر سیلیس ترکیب نموده و با اضافه کردن آب به غلظت دلخواه خود برسانید.

پودر سیلیس میکرونیزه

بسته بندی محصول

  • کیسه ده کیلویی

تولید

تولید انواع محصولات تخصصی نانو
با کیفیت عالی

فروش

فروش محصولات تخصصی نانو
با قیمت مناسب

اجرا

اجرای انواع آب بندی نانو و عایق
رطوبتی نانو با قیمت مناسب

پشتیبانی

ضمانت، پشتیبانی و خدمات
پس از فروش

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس