پودر گروت G120

پودر ملات آماده بدون انقباض و با مقاومت و روانی بالا می باشد که برای پر کردن فضای خالی بین صفحه ستون و فوندانسیون، کاشت انکربولت ها و پایه های فنس ها، پایه پل ها، استفاده به عنوان ملات آماده برای کارهای عمومی ساختمانی، ملات ریزی اطراف لوله ها به عنوان ملات آب بند، کاشت میل گرد، نصب پایه های ماشین آلات صنعتی و استفاده به عنوان ملات ترمیمی در مقاطع عمیق کاربرد دارد و باعث حفاظت از میل گرد و آرماتورها در برابر خوردگی، حصول مقاومت فشاری بسیار بالا و امکان بهره برداری سریع تر از سازه می شود.

مزایای این محصول عبارتند از

پر کردن کامل فضای گروت ریزی شده به دلیل روانی بسیار بالا، دارای صرفه اقتصادی، ایجاد اتصال یکپارچه و پایدار با سطوح مجاور، توان جذب نیروهای وارده و انتقال آنها. فاقد یون کلرید و جلوگیری از خوردگی آرماتورها، مقاومت بسیار بالا در برابر ترک خوردگی.

روش عمومی اجرا

(روش های عمومی اجرا با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

چنانچه روی سطوحی که در تماس با گروت خواهند بود آلودگی، چربی، روغن یا گرد و غبار می باشد باید به طور کامل پاکسازی شوند و سطوح مورد نظر را قبل از اجرا گروت با آب اشباع نمایید تا آب گروت پس از اجرا خشک نشود. هر 20 کیلوگرمی گروت را با 4 لیتر آب ترکیب نموده و با دریل همزن به آرامی هم بزنید تا ملات یکنواختی حاصل شود سپس ملات آماده شده را درون قالب ریخته و روی آن را با گونی مرطوب بپوشانید. بهتراست سطوح گروت ریزی شده را خصوصا در 48 ساعت اولیه پس از اجرا مرطوب نگه دارید.

پودر گروت G120

بسته بندی محصول

  • کیسه بیست کیلویی

تولید

تولید انواع محصولات تخصصی نانو
با کیفیت عالی

فروش

فروش محصولات تخصصی نانو
با قیمت مناسب

اجرا

اجرای انواع آب بندی نانو و عایق
رطوبتی نانو با قیمت مناسب

پشتیبانی

ضمانت، پشتیبانی و خدمات
پس از فروش

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس