فوق روان کننده پلی کربوکسیلات PL8

این محصول یک افزودنی بر پایه پلی کربوکسیلات میباشد که به عنوان کاهنده آب مورد استفاده قرار می گیرد و برای تولید انواع بتن با حفظ روانی و کارایی بالا به ویژه در طرح های با نسبت آب به سیمان کم مورد استفاده قرار میگیرد.

فوق روان کننده در بتن ریزی های با فواصل و مدت زمان بسیار طولانی، اجرای بتن دال ها، پی ها، ستون ها، دیوار ها، فوق روان کننده در بتن ریزی در مقاطع پرآرماتور، بتن ریزی در هوای گرم و تولید بتن های پر مقاومت و توانمند با خواص پمپ پذیری بالا و تولید قطعات بتنی پیش ساخته، موزاییک و سنگ مصنوعی کاربرد دارد.

مزایای این محصول عبارتند از

کاهش نسبت آب به سیمان در بتن تا 30 درصد، افزایش قابل توجه مقاومت بتن، کاهش نفوذ پذیری بتن، افزایش کارپذیری و بهبود پمپاژ بتن، افزایش روانی بتن، صرفه جویی در مصرف سیمان.

روش عمومی اجرا

(روش های عمومی اجرا با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

محصول +PL8 را بین 0/2 درصد تا 1 درصد با وزن سیمان
و محصول PL8 رابین 0/5 درصد تا 1/5 درصد با وزن سیمان به ترکیب بتن آماده شده یا آب مورد استفاده در بتن اضافه نموده و اختلاط را بین 5 تا 10 دقیقه ادامه دهید. میزان مصرف دقیق این محصول به نوع کاربرد، نوع مصالح، مقدار آب به سیمان، دما و شرایط کارگاهی بستگی دارد.

فوق روان کننده پلی کربوکسیلات PL8

میزان تقریبی مصرف

با توجه به حساسیت بالای اجرای این محصول، برای اطلاع از میزان مصرف دقیق با توجه  به نوع بتن و شرایط کارگاه، حتما با کارشناسان مجموعه احسان شیمی قبل از استفاده از این محصول تماس حاصل فرمایید.

بسته بندی محصول

  • بیست لیتری

تولید

تولید انواع محصولات تخصصی نانو
با کیفیت عالی

فروش

فروش محصولات تخصصی نانو
با قیمت مناسب

اجرا

اجرای انواع آب بندی نانو و عایق
رطوبتی نانو با قیمت مناسب

پشتیبانی

ضمانت، پشتیبانی و خدمات
پس از فروش

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس