چسب کاشی پودری HP15

این محصول از ترکیب سیمان و فیلرهای معدنی و رزین های پلیمری جهت افزایش قدرت چسبندگی تولید شده است که پس از خشک شدن در برابر رطوبت مقاوم می باشد. چسب کاشی پودری برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک بر روی کف و بدنه، انواع فضا مانند حمام و سرویس های بهداشتی مناسب و هزینه دوغاب ریزی را کاهش می دهد و به افزایش فضای محیط کمک می کند. در برابر تغییرات دما و رطوبت بسیار مقاوم است و کابرد آن بسیار آسان و سرعت اجرای بالایی دارد.

مزایای این محصول عبارتند از

قدرت چسبندگی بسیار بالا، مقاومت بالا در برابر  نفوذ رطوبت، مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی، قابلیت انعطاف پذیری بالاتر نسبت به چسب های کاشی معمولی در بازار و کاهش احتمال آسیب و ترک خوردن کاشی ها، مقاومت در برابر باکتری، مقاومت در برابر حملات اسیدی و سولفاته. عدم ایجاد محدودیت در فضا و کاهش ضخامت ملات پشت کاشی و سرامیک، جلوگیری از لق شدگی کاشی و سرامیک.

روش عمومی اجرا

(روش های عمومی اجرا با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

ابتدا سطوح را از نقاط سست و آلاینده های محیطی پاکسازی نموده سپس هر کیسه 5 کیلوگرمی چسب کاشی پودری را با 1 الی 2 لیتر آب و هر کیسه 10 کیلوگرمی را با 2 الی 3 لیتر آب ترکیب کنید، ملات چسب را توسط ماله دندانه دار روی سطوح پهن نموده و کاشی و سرامیک را روی سطح قرار داده و نصب نمایید دقت شود که ملات آماده شده را حداکثر تا 40 دقیقه استفاده کنید و پس از اجرا روی سطح قرار داده روی سطح در کمتر از 20 دقیقه کاشی باید نصب شود. میزان مصرف این چسب در هر مترمربع بین 2 الی 4 کیلوگرم می باشد.

چسب کاشی پودری HP15

بسته بندی محصول

  • کیسه پنچ کیلوی
  • کیسه ده کیلویی

تولید

تولید انواع محصولات تخصصی نانو
با کیفیت عالی

فروش

فروش محصولات تخصصی نانو
با قیمت مناسب

اجرا

اجرای انواع آب بندی نانو و عایق
رطوبتی نانو با قیمت مناسب

پشتیبانی

ضمانت، پشتیبانی و خدمات
پس از فروش

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس