تضمین کیفیت

کلیه محصولات تولیدی احسان شیمی تحت نظارت کارشناسان QC با تجربه صنعت شیمی ساختمان و براساس استانداردهای معتبر جهانی تولید می شود و کیفیت محصولات دارای ضمانت صد درصدی مجموعه احسان شیمی می باشد.

ما می دانیم که هیچ برندی بدون کسب رضایت خریداران و تلاش برای کسب وفاداری آن ها پیشرفت نخواهد کرد، بنابراین مبنای احسان شیمی را بر صداقت و شرح اطلاعات دقیق محصول و تحویل بی نقص آن گذاشتیم و معتقدیم که در روند ارائه محصول و تولیدات این مجموعه نهایت تلاش برای فراهم آوردن یک بستر مطمئن برای خریدی آسان و راحت و همکاری مستمر این مجموعه به جهت کسب حداکثر رضایت شما عزیزان از کالا و خدمات این شرکت به اطلاع می رسانیم:

چنانچه مشتریان عزیز پس از استفاده از هریک از محصولات تولیدی شرکت احسان شیمی به نتیجه دلخواه و مطلوب خود نرسیده باشند می توانند از شرایط ضمانت برگشت وجه محصولات استفاده نمایند.

استفاده از ضمانت بازگشت وجه محصولات چه شرایطی دارد؟

1) مشتریان عزیز می بایست حتما ظرف و فاکتور محصولات خریداری شده را تا پایان زمان تست پروژه نزد خود نگهداری نمایند و در زمان استفاده از شرایط ضمانت نامه آن را به واحد فروش شرکت احسان شیمی تحویل نمایند.

2) مدت زمان استفاده از شرایط ضمانت محصولات حداکثر تا شصت روز پس از تاریخ فاکتور خرید می باشد.

3) استفاده از شرایط ضمانت نامه مشروط به اجرای صحیح و مطابق با اطلاعات فنی و روش های مصوب درج شده روی ظرف محصولات و یا کاتالوگ های مربوط به آنها میباشد لذا در صورت استفاده از روش های ابداعی متناقض با روش های اجرایی مصوب، امکان استفاده از شرایط ضمانت نامه محصولات وجود نخواهد داشت.

شایان ذکر است تشخیص درستی یا عدم صحت استفاده از روش های مصوب محصولات پس از بازدید پروژه توسط کارشناسان فنی مجموعه احسان شیمی انجام خواهد شد.

4) شرایط استفاده از ضمانت نامه محصولات با فرض رعایت موارد اصولی و استانداردهای لازم توسط کارفرما در زمان ساخت سازه تنظیم شده است و لذا بدیهی است که به وجود آمدن هرگونه نشست نا متعارف و یا ایراد فنی ناشی از ترک و یا شکست در سازه جزو شرایط ضمانت نامه محصولات محسوب نمیشود.

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس