درباره ما

شرکت فنی مهندسی احسان شیمی از سال 1400 با تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا اقدام به تولید و عرضه محصولات شیمیایی صنعت ساختمان نموده است. سیاستگذاری شرکت احسان شیمی در درجه اول بر پایه ارائه راه حل های مهندس و تولید محصولات شیمیایی صنعت ساختمان به صورت تخصصی با بهره گیری از دانش روز دنیا بوده است.

خدمات شرکت شامل ارائه نسل جدید عایق های رطوبتی و چسب های ساختمانی آب پایه به عنوان جایگزین بسیار مناسب عایق های سنتی، افزودنی های بتن، انواع رزین، انواع گروت و چسب های ساختمانی پودری و …… می باشد.

همچنین مشاوره، طراحی و اجرای ایزولاسیون، مقاوم سازی و آب بندی، نظارت، بازرسی انواع پروژه های ساختمانی خصوصا در زمینه ایزولاسیون از تفاوت های مجموعه احسان شیمی با سایر شرکت های تولید کننده می باشد.

پودر بندکشی PB35

شایان ذکراست ارائه مشاوره کارشناسی با انتخاب روش های موثر و راهنمایی در راستای انتخاب محصول متناسب با هر پروژه به همراه ارائه برآورد ریالی در جهت پیش بینی تقریبی هزینه های پروژه و همچنین ارائه خدمات اجرایی با قیمت های رقابتی به همراه ضمانت نامه رسمی و خدمات پشتیبانی از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

احسان شیمی با فراهم نمودن استانداردها و تاییدیه های کیفیت داخلی و بین المللی در تلاش است تا مرجعی قابل اطمینان از محصولات تولیدی خود را در زمینه محصولات شیمیایی صنعت ساختمان در زمینه اب بندی و عایق در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

امیدواریم با یاری خداوند متعال و همراهی شما مشتریان گرانقدر گامی موثر در زمینه بهبود صنعت ساختمان و عایق های رطوبتی نوین برداشته و موجبات رضایت دائمی شما عزیزان را فراهم آوریم.

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس