پودر بندکشی PB35

محصولی پایه سیمانی متشکل از پودرهای معدنی و رزین های اکریلیک است که باعث ایجاد اتصال محکم و یکنواخت بین کاشی ها می شود. این پودر به جز بندکشی کاشی، سرامیک، باعث افزایش چسبندگی و نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت می شود. همچنین جهت تامین زیبایی می توان این پودر را با پیگمنت های رنگی آلی و معدنی نیز ترکیب نمود. این محصول برای بندکشی انواع کاشی، سرامیک، موزاییک، سنگ، درزگیری دور وان و سرویس فرنگی، محیط های مرطوب مانند استخر، حمام و جکوزی، درزبندی قطعات سیمانی و بتنی و … کاربرد دارد.

مزایای این محصول عبارتند از

جلوگیری از نفوذ رطوبت به لایه های زیرین، کمک به زیبای و رنگ پردازی توسط پودرهای رنگی، کارپذیری بالا و سهولت اجرایی، مقاومت بالا در برابر ترک خوردگی، ایجاد استحکام بین مصالح ساختمانی، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، ضد باکتری و جلوگیری از ایجاد قارچ و کپک در سرویس های بهداشتی. دارای بافت یکنواخت و زیبایی بسیار بالا نسبت به ملات های بندکشی سنتی.

روش عمومی اجرا

(روش های عمومی اجرا با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

هر کیسه 5 کیلوگرمی پودر بندکشی را با 2 الی 3 لیتر آب و هر کیسه 10 کیلوگرمی را با 4 الی 5 لیتر آب ترکیب نموده و روی سطح پخش نمایید. بلافاصله توسط دستمال جاذب نم دار پاک نمایید (البته میزان غلظت ملات بندکشی برای دیواره ها و کف متفاوت است) برای دیواره ها از میزان آب کمتر و برای سطوح کف از میزان آب بیشتری استفادهمی شود، همچنین میزان مصرف پودر برای کاشی های با ابعاد کوچک 250 گرم در هر متر مربع و برای کاشی های بزرگ بین 150 الی 200 گرم در هر متر مربع می باشد.

پودر بندکشی PB35

بسته بندی

  • کیسه پنچ کیلویی
  • کیسه ده کیلویی

تولید

تولید انواع محصولات تخصصی نانو
با کیفیت عالی

فروش

فروش محصولات تخصصی نانو
با قیمت مناسب

اجرا

اجرای انواع آب بندی نانو و عایق
رطوبتی نانو با قیمت مناسب

پشتیبانی

ضمانت، پشتیبانی و خدمات
پس از فروش

بروشور احسان شیمی

برای دانلود بروشور احسان شیمی با فرمت Pdf روی دکمه زیر کلیک کنید.

اطلاعات تماس